Büyük Karanlığın Sırrı / Yeryüzü Ayetleri 1 pdf oku indir

tarafından
10
Büyük Karanlığın Sırrı / Yeryüzü Ayetleri 1 pdf oku indir

10 + yaş için hazırlanan seride alışageldiğimiz varlıkların muhteşemlikleri ön plana çıkarılıyor. Büyük Karanlığın Sırrı kitabında her daim şahit olunan gökyüzü olaylarının arkasındaki hikmet perdesine odaklanılıyor. Gezegenler, yağmur, rüzgâr vb. konuların işlendiği kitapta, tevhide ve Allah’ın yaratma sanatına dikkat çekiliyor. Mucizeler Fabrikası kitabında ise yeryüzündeki doğa olaylarındaki tefekkür derslerine dikkat çekiliyor.
     Sıradan gördüğümüz toprak, arılar, ağaçlar, kuşlar, kum taneleri vb. varlıkların muhteşemlikleri vurgulanıyor. Bilimsel gerçekler eşliğinde ve mizahi bir üslupla tefekkür derslerinin verildiği çalışmada konuyla ilgili ayetlere yer veriliyor.
 

Büyük Karanlığın Sırrı / Yeryüzü Ayetleri 1 isimli 142 sayfadan oluşan kitap ; Özkan Öze tarafından kaleme alınmıştır. DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI yayınevinin 31.05.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Büyük Karanlığın Sırrı / Yeryüzü Ayetleri 1 isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Büyük Karanlığın Sırrı / Yeryüzü Ayetleri 1 pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.