Kalbin Simyası pdf oku indir

tarafından
26
Kalbin Simyası pdf oku indir

Dünyaca Ünlü Âlim Hamza Yusuf Kalbin Simyası ile ilk kez Türkçede.
 
Hamza Yusuf
 
Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ilk Müslüman beşerî ilimler üniversitesi olan Zaytuna College‘ın kurucusu, 
Dinî meseleleri ulema-halk ayrımı yapmadan samimiyetle anlatabilen bir âlim,
Sosyal bilimlere dair entelektüel birikimi ve disiplinlerarası metoduyla, kadim İslam geleneğini esas alan bir mutasavvıf,
Ve Türkiye’de ve dünyada binlerce insanın manevî dönüşümüne katkı sağlamış bir rehber….
 
Neredeyse tamamıyla dış görünüş ve maddiyat odağında seyreden günümüzün dünyası, manevî gelişime daha fazla ihtiyaç duyar hale geldi. İnsanoğlunu boşluğa sürükleyen asıl neden ise manevî dayanak noktalarının kaybolması sonucunda nefsin isteklerinin doğru yönlendirilemeyip kalbin kibir, cimrilik, düşmanlık duygusu gibi birçok olumsuz nitelik tarafından kuşatılmış olması. 
İşte, yaşadığımız zamanın en dikkat çekici âlimlerinden biri olan Hamza Yusuf, modern insanın en çok açmaza düştüğü alanlara dokunan bir kitapla çıkıyor okurların karşısına.
Kalbin Simyası: Manevî Yaralara Çare Bulmak, kendisi de önemli bir âlim olan İmam Mevlüd’ün manzum eserinden yola çıkarak, kalbin manevî hastalıklarını teşhis edip bu hastalıklara Kur’ân, gelenek ve ilim eksenli sürdürülebilir tedavi yöntemleri öneriyor.
 

Kalbin Simyası isimli 272 sayfadan oluşan kitap ; Hamza Yusuf tarafından kaleme alınmıştır. TİMAŞ YAYINLARI yayınevinin 19.08.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kalbin Simyası isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Kıyamet Öncesi Alem Bilgisi Dijital Virüs pdf oku indir başlıklı makalemizde Kıyamet Öncesi Alem Bilgisi Dijital Virüs indir, Kıyamet Öncesi Alem Bilgisi Dijital Virüs oku ve Kıyamet Öncesi Alem Bilgisi Dijital Virüs pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kalbin Simyası pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.