Sayıların İzinde Kayıp Piramit pdf oku indir

tarafından
9
Sayıların İzinde Kayıp Piramit pdf oku indir

4500 yıl önce inşa edildiği düşünülen piramitler, tarih boyunca insanlığın hayranlıkla izlediği mimari yapıların başında gelmiştir. Her kademesinde kullanılan mühendislikle bugün dahi nasıl yapıldığına dair gizemini korumaktır.
Bilim tarihi profesörü Tahir Baturay, Mısır piramitlerinin sırlarını çözmek için yıllardır çabalamaktadır. Ancak bütün denemelerine rağmen önemli denebilecek bir mesafe katedememiştir.  Son seyahatinde ona âdeta sayıların kokusunu alarak şifreleri çözen Cenk Demirbilek eşlik etmektedir.
Onlarla birlikte yolculuk ederken sen de kadim Mısır tarihi hakkında bilgiler edinecek, matematiğin hiç duymadığın dünyasına adım atacaksın.
Sayıların izinde gizemli bir yolculuk seni bekliyor.
*Kitap matematiği sevmediği için mesafeli duran genç okurların ön yargılarını kırmak amacıyla hazırlanmış, hikâyesi buna göre kurgulanmıştır.
 

Sayıların İzinde Kayıp Piramit isimli 208 sayfadan oluşan kitap ; Ahmet Baki Yerli tarafından kaleme alınmıştır. ACAYİP KİTAPLAR yayınevinin 21.08.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Sayıların İzinde Kayıp Piramit isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Beyaz Zambaklar Ülkesinde pdf oku indir başlıklı makalemizde Beyaz Zambaklar Ülkesinde indir, Beyaz Zambaklar Ülkesinde oku ve Beyaz Zambaklar Ülkesinde pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sayıların İzinde Kayıp Piramit pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.