Beyaz Zambaklar Ülkesinde pdf oku indir

tarafından
12
Beyaz Zambaklar Ülkesinde pdf oku indir

Grigory Petrov’un çeşitli aralıklarla çıktığı Finlandiya seyahatlerindeki notlardan oluşan Beyaz Zambaklar Ülkesinde, 1800’lerin sonlarında Finlandiya halkının içinde bulunduğu durumu, cehaletten kurtulmak için başta Johan Vilhelm Snellman olmak üzere ülkedeki bir avuç Fin aydınının verdiği olağanüstü mücadeleyi anlatır. Petrov’un 1923 yılında kaleme aldığı eser Finlandiya’ya adanmış olmakla beraber, gelişmekte olan ülkelere rehber olacak nitelikte bir uygarlık mücadelesinin öyküsüdür aynı zamanda.
 
Mustafa Kemal Atatürk’ün askerî okullarda okutulmasını istediği Beyaz Zambaklar Ülkesinde, hâlâ ilk günkü güncelliğini koruyor.
  
#dünyaklasikleri #mücadele #uygarlık #halkaydınlanması #finlandiya #bataklık #zambak
 

Beyaz Zambaklar Ülkesinde isimli 140 sayfadan oluşan kitap ; Grigory Petrov tarafından kaleme alınmıştır. CAN YAYINLARI yayınevinin 16.03.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Beyaz Zambaklar Ülkesinde isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan A’mak-ı Hayal pdf oku indir başlıklı makalemizde A’mak-ı Hayal indir, A’mak-ı Hayal oku ve A’mak-ı Hayal pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Beyaz Zambaklar Ülkesinde pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.