Perili Köşk pdf oku indir

tarafından
9
Perili Köşk pdf oku indir

Ömer Seyfettin, konusunu günlük olaylardan, hatı¬ralardan, tarih, masal ve efsanelerden alan etkileyici hikâyeler yazmıştır. Ömer Seyfettin okumaları, yetiş¬me çağındaki nesillere tarihsel perspektife sahip bir bi¬linç ve dil zevki kazandırır.

Perili Köşk’te merak unsuru kadar mizahi unsurlar da ustalıkla kullanılıyor. Hak ettiğinden fazlasını elde et¬mek için köşkünü dalavereyle kiraya veren düzenbaz bir ev sahibinin anlatıldığı hikâyede, bugün de çokça rastlanan hile ve aldatma gibi insanlık durumlarına dikkat çekiliyor.
 
 

Perili Köşk isimli 62 sayfadan oluşan kitap ; Ömer Seyfettin tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 16.02.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Perili Köşk isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Eve Döner İnsan Hep pdf oku indir başlıklı makalemizde Eve Döner İnsan Hep indir, Eve Döner İnsan Hep oku ve Eve Döner İnsan Hep pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Perili Köşk pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.