Eve Döner İnsan Hep pdf oku indir

tarafından
43
Eve Döner İnsan Hep pdf oku indir

“En babasız evlerin, yetim kalmış odalarında çiçekler büyütmüş kadınlar kadar canım yandı o gece. Kaburgalarıma saplanmış en paslı hançerleri söküp, geceye yürüdüm korkusuz. Ellerinin beyazlığını aradım kuytularda, yoktu. Tutacak bir el bulamadığı ilk yerden, eve döner insan hep.”
 
Ev dediğimiz, ev bildiğimiz o yer neresi? Eğer bu sorunun cevabını, dört duvar bir çatıya ithafen veriyorsanız, en büyük yanılgıdasınız demektir.
 
Gregor bu kitapta okurlarına, tüm yaşanmışlıklarını kabullenerek kendini sevmeyi öğrenenlerin asıl evinin, insanın göğüs kafesi yani aslı olduğunu anlatıyor ve çok daha içsel bir olgunun anlaşılmasından bahsediyor. Kelimelerin ahengi içerisinde, birini severken insanın, etrafını ve kendini nasıl güzelleştirebileceğine dair detaylara da rastlayacağınız bu kitap size her kelimesiyle sarılıyor ve “Korkma, ben hep varım” diyor.
 

Eve Döner İnsan Hep isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Gregor (Ali Bayam) tarafından kaleme alınmıştır. HAYY KİTAP yayınevinin 20.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Eve Döner İnsan Hep isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Sevmek, Sevinmek, İyi Şeyler Üstüne pdf oku indir başlıklı makalemizde İyi Şeyler Üstüne indir, İyi Şeyler Üstüne oku ve İyi Şeyler Üstüne pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Eve Döner İnsan Hep pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.