Hiçbir Zaman Hiçbir Şey pdf oku indir

tarafından
9
Hiçbir Zaman Hiçbir Şey pdf oku indir

Yanlış bir şeyler var. Bu yanlışa yokmuş gibi yapmaya devam edersek yanlışın bir parçası olacağız. Doğruyu söylemeden, doğruca eylemeden sadece yanlış var diye bağırırsak vicdanımızı sahte bir teselliyle avutacağız. “Birileri artık bu yanlışları düzeltmeli” deyip kenara çekilirsek yükü omuzlamanın külfetinden eleştirmenin kolaycılığına kaçmış olacağız. “Kendimi düzeltirsem yeryüzü hiç olmazsa bir yanlıştan kurtulacak” şuuru içinde ‘emrolunduğumuz gibi’ dosdoğru olmak derdiyle yaşayabilirsek, işte o zaman gerçekten bir şey yapmış olacağız.
 
“İnsan olamadıktan sonra ne olsam ne olur” ve “insan olduktan sonra ne olmasam ne olur” idraki içinde duvarları yıkmak için aşkla yola revân olan divanelere duvarın şeş cihetinden Bizim Yunusça selam olsun.
 
“Cümleler doğrudur sen doğru isen
Doğruluk bulunmaz sen eğri isen”
 

Hiçbir Zaman Hiçbir Şey isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Serdar Tuncer tarafından kaleme alınmıştır. PROFİL KİTAP yayınevinin 21.06.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Hiçbir Zaman Hiçbir Şey isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Katip Bartleby (Kısa Klasik) pdf oku indir başlıklı makalemizde Katip Bartleby (Kısa Klasik) indir, Katip Bartleby (Kısa Klasik) oku ve Katip Bartleby (Kısa Klasik) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hiçbir Zaman Hiçbir Şey pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.