Yakın Tarih İçin Pusula pdf oku indir

tarafından
13
Yakın Tarih İçin Pusula pdf oku indir

İnsanın güvenebileceği en sağlam pusula özgür akıldır. Kant’ın ifadesiyle, “aklını kullanma cesaretini gösteren” aydınlanmış insan kendi yolunu bulur.
Bugün Türkiye’de yakın tarih hiç olmadığı kadar çarpıtılmakta ve bu çarpık tarih üzerinden yeni bir geçmiş ve gelecek kurgulanmak istenmektedir. Böyle bir ortamda, yakın tarih konusunda yeterli bilgi birikime sahip olmayan insanların, özellikle genç kuşakların yolunu kaybetmesi hiç de zayıf bir olasılık değildir. İşte “Yakın Tarih İçin Pusula”, belgelere dayalı gerçek tarihi gözler önüne sererek yakın tarihte kaybolmanızı engellemek; yalan, yanlış ve çarpıtma bombardımanı arasında güvenle yolunuzu bulmanıza yardım etmek için yazılmıştır.
 

Yakın Tarih İçin Pusula isimli 376 sayfadan oluşan kitap ; Sinan Meydan tarafından kaleme alınmıştır. İNKILAP KİTABEVİ yayınevinin 04.03.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Yakın Tarih İçin Pusula isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Bilimin Anlatılmayan Tarihi pdf oku indir başlıklı makalemizde Bilimin Anlatılmayan Tarihi indir, Bilimin Anlatılmayan Tarihi oku ve Bilimin Anlatılmayan Tarihi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yakın Tarih İçin Pusula pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.