Asude Bahçe pdf oku indir

tarafından
8
Asude Bahçe pdf oku indir

 
Her birimizin ömür kasnağında tamamlaması gereken motifler vardır. Elbette bazı iğne darbeleri elimize batacak, bir miktar acı verecektir. Hayatımıza dâhil olan ya da anlamlandıramadığımız münakaşalarla hayatımızdan çıkan insanlar gibi motife dâhil olan renkler de olacak, motifteki rolü bitince dikiş kutusuna kaldırılan ipler de. Nihayetinde motifin tamamının ortaya çıktığı anı görmek hepsine değecek.
Zira Yaradan her meselede illaki yarattığının hayrını gözetir. Dolayısıyla yola kimi ve neyi çıkarıyorsa bilinmelidir ki muhakkak tekâmülüne fayda sağlayacak tecrübelere hizmet edecektir. Bunu hakkıyla gönlümüze anlatabilirsek o vakit başımıza gelen her musibette, ayağımıza takılan her dikende, “Elbette, benim göremediğim Mevla’nın benim için takdir ettiği bir hikmet vardır,” düsturuna sığınabiliriz.
Huşu Ağacı’nın ikinci serisi Asude Bahçe, kapısına kara kış dayanan kederli kalplere, o kalplerin içindeki portakal çiçeklerine sığınmayı fısıldamak için yazıldı. Hikâye kaldığı yerden devam ediyor.
 

Asude Bahçe isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; Funda Uçuk Er tarafından kaleme alınmıştır. CEZVE KİTAP yayınevinin 09.06.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Asude Bahçe isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Anahtar pdf oku indir başlıklı makalemizde Kırmızı Anahtar indir, Kırmızı Anahtar oku ve Kırmızı Anahtar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Asude Bahçe pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.