Cam Şato 6 / Şafak Kulesi (Cltli) pdf oku indir

tarafından
13
Cam Şato 6 / Şafak Kulesi (Cltli) pdf oku indir

Şanlı bir imparatorluk. . .
Umutsuz bir arayış. . .
 
Şimdi Aelin’ı takip etmeyi bırakıp, Chaol’un ardından gidelim. Kral Eli Chaol ve Nesryn, Erilea’yı kurtarmak için, son umutlarına doğru, tekerlek seslerinin azabıyla, yola çıktılar. Güney Kıtası’nın Kağan’ının devasa ordusuna ihtiyaçları var. Işıltılı kent Antica onları bekliyor. Burada sadece Erilea için değil kendileri için de şifa arayacaklar ve keşfettikleriyle baş etmekte çok zorlanacaklar. Zorlu geçen çocukluk yıllarının ardından Yrene onlara yardım edebilecek mi?
 
Cam Şato, Karanlık Taç, Ateşin Vârisi, Gölgeler Kraliçesi ve Fırtınalar İmparatorluğu’nun ardından Şafak Kulesi ile efsaneye bambaşka bir yerden bakıyor ve hayrete düşüyorsunuz.
 
“Epik fantastik romanları ve peri masallarını sevenler mutlaka okumalı.”
USA Today
 

Cam Şato 6 / Şafak Kulesi (Cltli) isimli 692 sayfadan oluşan kitap ; Sarah J. Maas tarafından kaleme alınmıştır. DEX KİTAP yayınevinin 29.08.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Cam Şato 6 / Şafak Kulesi (Cltli) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Suç Ortağı Hollywood Kaan’ın Kitabı pdf oku indir başlıklı makalemizde Suç Ortağı Hollywood Kaan’ın Kitabı indir, Suç Ortağı Hollywood Kaan’ın Kitabı oku ve Suç Ortağı Hollywood Kaan’ın Kitabı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cam Şato 6 / Şafak Kulesi (Cltli) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.