Aşk Rüyası pdf oku indir

tarafından
12
Aşk Rüyası pdf oku indir

Maksim Gorki’nin on iki kısa hikâyesini içeren Aşk Rüyası, kadınlardan çocuklara, işçilerden hastalara, düşkünlerden memurlara, âşıklardan katillere kadar birçok insanın hayatından kesitler sunarak bir toplum mozaiği oluşturuyor. Olaylar, hikâye kişilerinin bireysel deneyimleri gibi gözükse de büyük ölçekte, sosyal yapının dinamiklerine göndermeler içerir. Gorki, etkileyici tasvirlerini kullanarak yaptığı düzen eleştirisiyle farklı bir anlatı düzleminde meselelere eğilir. Hasan Âli Ediz’in Rusçadan dilimize kazandırdığı bu seçki, aydınlık ile karanlığı, umut ile hayal kırıklığını okuyuculara eşzamanlı olarak sunuyor.
 

Aşk Rüyası isimli 128 sayfadan oluşan kitap ; Maksim Gorki tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 28.11.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Aşk Rüyası isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Arafat’ta Bir Çocuk pdf oku indir başlıklı makalemizde Arafat'ta Bir Çocuk indir, Arafat'ta Bir Çocuk oku ve Arafat'ta Bir Çocuk pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Aşk Rüyası pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.