Afrika Masalları pdf oku indir

tarafından
13
Afrika Masalları pdf oku indir

Afrika Masalları’nda, doğa ile uyum hâlinde, bilgelikle, hayvanların dünyasına dikkat kesilerek yaşayanların başından geçenleri okuyacaksınız. Robert Hamill Nassau tarafından derlenen Afrika Masalları; kardeşlik, dayanışma, dürüstlük, adalet gibi erdemleri, masalların herkesi kucaklayan evrenselliğiyle aktarıyor. Kralların hükümdarlığından savaş oklarının  gölgesine, hayvanların büyülü dilinden mitolojik kahramanlıklara kadar uzanan çeşitliliğiyle Afrika Masalları, kıtanın zengin kültürel hazinesini bir kez daha ortaya koyuyor.
 

Afrika Masalları isimli 96 sayfadan oluşan kitap ; tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 01.03.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Afrika Masalları isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Çıplak Ayaklıydı Gece pdf oku indir başlıklı makalemizde Çıplak Ayaklıydı Gece indir, Çıplak Ayaklıydı Gece oku ve Çıplak Ayaklıydı Gece pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Afrika Masalları pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.