Warren Buffett Tarzı pdf oku indir

tarafından
9
Warren Buffett Tarzı pdf oku indir

Buffett’ın uygulamalarını Hagstrom’dan daha iyi anlatan olmamıştır.
Time
Yeni hisse senetleri üzerine yazılmış en önemli kitap… Warren Buffett hakkında her şeyi bildiğinizi düşünüyorsanız, bu kitaptan öğreneceğiniz çok şey var.
Forbes

“Birinci sınıf. Buffett’ın yaptıkları herkesin büyük ilgisini çekiyor, ama onun uygulamalarını Hagstrom’dan daha iyi anlatan olmamıştır. Buffett’ın bugüne dek yaptığı bütün büyük alımlara her yönüyle ışık tutuyor, irdeliyor ve neden satın aldığını ayrıntılarıyla anlatıyor. Büyüleyici.
Fortune

Ekonominin davranışları ve şirketlerin performansı ile hisse senedi piyasasının iniş çıkışları arasındaki ilişkiyle ilgilenen herkes bu kitapta ilginç bir şeyler bulacaktır.
The Economist

Warren Buffett tarzı ortalama okurlara hitap edebilen bir kitap, çünkü Hagstrom milyarder Buffett’ın tekniklerini anlaşılması ve uygulaması kolay doktrinlere indirgiyor… kitap yol boyunca karşınıza çıkacak ödülleri gösteriyor.
Dallas Morning News
 

Warren Buffett Tarzı isimli 312 sayfadan oluşan kitap ; Robert G. Hagstrom tarafından kaleme alınmıştır. SCALA YAYINCILIK yayınevinin 16.12.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Warren Buffett Tarzı isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Warren Buffett Tarzı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.