Sherlock Holmes / Kızıl Dosya (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

tarafından
15
Sherlock Holmes / Kızıl Dosya (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

Sir Arthur Conan Doyle’u dünya okuruna sevdiren Sherlock Holmes serisinin ilk kitabı Kızıl Dosya. Olayların arka planına ışık tutan, akıl almaz zekâsıyla suçtan çok suçlunun hayatına, zaaflarına yani insani yönüne eğilen bir kahramanla karşılaşıyoruz. Polisiye romanın ikonik karakterinin Doktor Watson’la tanışması hayatını tamamen değiştirecektir. Bu buluşmayla birlikte Londra Baker Sokağı 221B’den çıkıp sokak sokak iz süreceğimiz olaylar zinciri de başlamış oluyor..
 

Sherlock Holmes / Kızıl Dosya (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 172 sayfadan oluşan kitap ; Sir Arthur Conan Doyle tarafından kaleme alınmıştır. KARBON KİTAPLAR yayınevinin 03.07.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Sherlock Holmes / Kızıl Dosya (Cep Boy) (Tam Metin) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Kör Baykuş pdf oku indir başlıklı makalemizde Kör Baykuş indir, Kör Baykuş oku ve Kör Baykuş pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sherlock Holmes / Kızıl Dosya (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.