Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı pdf oku indir

tarafından
18
Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı pdf oku indir

Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı, Banoffi Turtası kadar kolay Hogwarts tarzı yemekleri içeriyor. Yapılışı oldukça basit ve adım adım açıklanan 150’den fazla tarif, ipucu ve tekniğin yanı sıra, bunları “Harry Potter” serisinin hangi bölümlerinde bulabileceğinize dair rehber görevi de görüyor. Yani en sevdiğiniz hikâyelerin sayfalarında bahsi geçen mükemmel Potter yemeklerini bu kitap sayesinde siz de kolaylıkla yapabilirsiniz.
 
Bir tutam büyüyle ve bir parça yaratıcılıkla, sıradan yemekleri sihirli başyapıtlara dönüştürerek olağanüstü başlangıç yemekleri, tatlılar, atıştırmalıklar ve içecekler hazırlayabilir, Bayan Weasley’yi bile gururlandırabilirsiniz!
 

Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; Dinah Bucholz tarafından kaleme alınmıştır. MARTI YAYINLARI yayınevinin 13.07.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Bitki Zekası pdf oku indir başlıklı makalemizde Bitki Zekası indir, Bitki Zekası oku ve Bitki Zekası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.