Bağlanma Günlüğü pdf oku indir

tarafından
16
Bağlanma Günlüğü pdf oku indir

Hatice Kübra Tongar’dan Mutlu Ailelere!
Bu günlük değişimin, gelişimin ve ‘ailece’ daha huzurlu günlere yürümenin başlangıcı olsun niyetiyle hazırlandı.
 
Bu günlük değişimin, gelişimin ve ‘ailece’ daha huzurlu günlere yürümenin başlangıcı olsun niyetiyle hazırlandı. Evliliğimiz -Rabbimizin tarifinde olduğu gibi- bize ‘huzur’ versin, anneliğimizle birlikte becerilerimiz, farkındalığımız ve kalbimiz de büyüyebilsin duasıyla sana ulaştı.
Her bir sayfada kendi iç yolculuğumuzu besleyen, farkındalığımızı geliştiren, gözümüze tefekkür gözlüğü iliştiren, geçmişe dair acılarımızı ve hesaplarımızı temize çeken teknik ve uygulamalar; yavrumuzla bağımızı güçlendirecek ‘Bağlanma Temelli’ oyunlar var.
Teknik ve uygulamalara düzenli bir şekilde devam ederek ‘kendimizle’; günlük oyunları oynayarak ‘yavrumuzla’ ve ‘ailemizle’ yeniden güvenli bir bağ kuracağız. Günlük esma zikirlerini çekerek, Yaratanımızla (cc) bağımızı güçlendirmeye talip olacağız. Ve o gün yaşadığımız deneyimleri, hissettiğimiz duyguları, değişimleri ve gelişimleri günlüğümüze not ederek, gün be gün gelişen tekamül yolculuğumuzu takibe çıkacağız.
O zaman hazır mıyız fıtratımızdaki özü, ailemizdeki güzelliği, annelikteki muhabbeti keşfetmeye? Haydi hep birlikte aşk ile; ‘Niyet ettik niyet eyledik değişime, gelişime, ailece güzelleşmeye…’
 

Bağlanma Günlüğü isimli 204 sayfadan oluşan kitap ; Hatice Kübra Tongar tarafından kaleme alınmıştır. HAYY KİTAP yayınevinin 25.12.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Bağlanma Günlüğü isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Birlikte İyi Hissetmek Sorunlu İlişkileri Yoluna Koymanın Sırrı pdf oku indir başlıklı makalemizde Birlikte İyi Hissetmek Sorunlu İlişkileri Yoluna Koymanın Sırrı indir, Birlikte İyi Hissetmek Sorunlu İlişkileri Yoluna Koymanın Sırrı oku ve Birlikte İyi Hissetmek Sorunlu İlişkileri Yoluna Koymanın Sırrı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bağlanma Günlüğü pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.