Ölmüş Bir Kadının Evrak-ı Metrukesi (Karton Kapak) Ölmüş Bir Kadının Günlüğü pdf oku indir

tarafından
13
Ölmüş Bir Kadının Evrak-ı Metrukesi (Karton Kapak)  Ölmüş Bir Kadının Günlüğü pdf oku indir

Ölmüş Bir Kadının Evrak-ı Metrukesi, Güzide Sabri’nin en çok ses getiren romanıdır. Fikret’in kızı Nedret’e bıraktığı günlüklerden oluşan yapıt, toplumsal değer yargılarını kadınların deneyimlerini merkeze alarak, “hastalık” ve “yasak aşk” etrafında eleştirmektedir. Erken 20. yüzyılda edebiyatımıza “melankolik” dünya görüşüyle özgün bir katkıda bulunan Güzide Sabri’yi, özellikle içinden geçtiğimiz salgın hastalık çağında, günümüz okuruyla buluşturmak, “hastalık”, “keder”, “yas”, “elem” gibi duygulara bakmak için farklı bir pencere sunacaktır.
 

Ölmüş Bir Kadının Evrak-ı Metrukesi (Karton Kapak)
Ölmüş Bir Kadının Günlüğü isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Güzide Sabri tarafından kaleme alınmıştır. TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevinin 19.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Ölmüş Bir Kadının Evrak-ı Metrukesi (Karton Kapak)
Ölmüş Bir Kadının Günlüğü isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Başkomser Nevzat 3 / Davulcu Davut’u Kim Öldürdü? pdf oku indir başlıklı makalemizde Başkomser Nevzat 3 / Davulcu Davut’u Kim Öldürdü? indir, Başkomser Nevzat 3 / Davulcu Davut’u Kim Öldürdü? oku ve Başkomser Nevzat 3 / Davulcu Davut’u Kim Öldürdü? pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ölmüş Bir Kadının Evrak-ı Metrukesi (Karton Kapak) Ölmüş Bir Kadının Günlüğü pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.