Hakka Sığındık (Karton Kapak) pdf oku indir

tarafından
9
Hakka Sığındık (Karton Kapak) pdf oku indir

İspanyol gribinin dünyayı kasıp kavurduğu yıllarda İstanbul bir yandan yangınlarla, bir yandan da salgın hastalıkla kavrulmaktadır. Zengin fakir ayırt etmeyen hastalık, yoksul evlerine de zenginlerin köşklerine de sıçrar, girdiği hanelerden birkaç can almadan çıkmaz. Haksız kazançla zengin olanların batıl inançlarından ve korkularından faydalanmak isteyenlerse evliyalık iddiasıyla bir düzen kurup çıkar sağlamanın peşindedir. Hüseyin Rahmi Gürpınar, çelişkilerle ördüğü romanında bir dönemin bütün aksaklıklarını göz önüne sererken okuru nefes nefese bir polisiyeyle baş başa bırakıyor.
 

Hakka Sığındık (Karton Kapak) isimli 136 sayfadan oluşan kitap ; Hüseyin Rahmi Gürpınar tarafından kaleme alınmıştır. TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevinin 22.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Hakka Sığındık (Karton Kapak) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Büyük Yalnızlık pdf oku indir başlıklı makalemizde Büyük Yalnızlık indir, Büyük Yalnızlık oku ve Büyük Yalnızlık pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakka Sığındık (Karton Kapak) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.