Londra’dan Sevgilerle pdf oku indir

tarafından
8
Londra’dan Sevgilerle pdf oku indir

Nasıl ki nergisler her bahar donmuş topraktan kendilerini gösterebiliyorsa ben de acıma dayanabilirdim.”
 
 
Zorlu bir boşanma sürecini atlatmaya çalışan Valentina, yıllardır görüşmediği annesinin öldüğünü ve ona Londra’da Kitap Bahçesi isimli bir kitabevini miras bıraktığını öğrenince Amerika’dan İngiltere’ye uzanan bir yolculuğa çıkar.
 
Çocukluğundan beri gerçek bir kitapsever olan Valentina Londra’nın en güzel semtlerinden birindeki kitabevini görür görmez bu masalsı yere âşık olur. Her girenin neşe ve huzur bulduğu Kitap Bahçesi, Valentina henüz bilmese de annesinin onun için hazırladığı sürprizlerle doludur. Ne var ki kitabevinin yüklü bir vergi borcu vardır ve Valentina annesinin mirasını yaşatmakla onu satmak arasında bir karar vermek zorundadır.
 
Londra’dan Sevgilerle, Londra’nın pastel renkli sokaklarında Valentina’nın kalbini yepyeni bir şehre açıp kayıplarını, kırgınlıklarını ve bitmiş evliliğini temize çekmesinin umut dolu hikâyesi…
 

Londra’dan Sevgilerle isimli 384 sayfadan oluşan kitap ; Sarah Jio tarafından kaleme alınmıştır. EPSİLON YAYINEVİ yayınevinin 14.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Londra’dan Sevgilerle isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Yeryüzünde Bir An İçin Muhteşemiz pdf oku indir başlıklı makalemizde Yeryüzünde Bir An İçin Muhteşemiz indir, Yeryüzünde Bir An İçin Muhteşemiz oku ve Yeryüzünde Bir An İçin Muhteşemiz pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Londra’dan Sevgilerle pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.