Seraph of the End – Kıyamet Meleği 7 pdf oku indir

tarafından
11
Seraph of the End – Kıyamet Meleği 7 pdf oku indir

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almaktı ve şimdi en ön saflarda vampirlerle savaşıyor.
 
Pek çok soylu vampirin bir ay içerisinde gerçekleştirilmesi planlanan büyük bir saldırı için Nagoya’da toplandığına dair istihbarat alan insanlar, vampirlere sürpriz bir saldırı gerçekleştirmeye karar veriyor. Saldırı emri alan Yuiçiro ve arkadaşları, birliklerin toplanacağı yere doğru yola çıkıyor ancak gidecekleri yere zamanında varmayı başaramayınca Guren’in sinirlenmesine neden oluyor. Acaba gereken niteliklerden yoksun gibi görünen bu küçük grup, vampirlerle savaşta başarılı olabilecek mi?
 

Seraph of the End – Kıyamet Meleği 7 isimli 200 sayfadan oluşan kitap ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA yayınevinin 17.05.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Seraph of the End – Kıyamet Meleği 7 isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Yalnızım Çünkü Sen Varsın pdf oku indir başlıklı makalemizde Yalnızım Çünkü Sen Varsın indir, Yalnızım Çünkü Sen Varsın oku ve Yalnızım Çünkü Sen Varsın pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Seraph of the End – Kıyamet Meleği 7 pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.