Anna Karenina (2 Cilt Takım) pdf oku indir

tarafından
10
Anna Karenina (2 Cilt Takım) pdf oku indir

“Ne yapalım?” dedi kendi kendine, kararlı bir şekilde. “Bu ne demek? Bu meseleye dosdoğru yaklaşmaktan korkuyor muyum? Ne yani? Bu genç subayla aramızda, diğer tanıdıklarımla ilişkimden başka bir ilişki mi var, böyle bir şey olabilir mi?” Küçümsercesine gülümsedi ve yeniden kitabı aldı ama artık okuduğunu kesinlikle anlamıyordu. Kitap açacağını cama tuttu, sonra onun pürüzsüz, soğuk yüzeyini yanağına koydu ve onu nedensizce saran ani bir mutlulukla neredeyse duyulacak şekilde güldü. Sinirlerinin iki çivi arasında gerdirilen bir tel gibi gittikçe daha çok gerildiğini hissediyordu.
 
Anna Karenina, tüm dünyada roman denince ilk akla gelen iki-üç kitaptan biri. Tolstoy’un eşsiz bir gözlem gücüyle Moskova ve Petersburg soylu yaşamına odaklandığı eser, 19. yüzyıl Rusya gerçekliği ve önemli toplumsal sentezlerle örülü. Aynı zamanda aşka ve ilişkilere dair yazılmış belki de en başarılı roman olan Anna Karenina’da Tolstoy, zengin karakter ağıyla dönemin insan haritasını çıkarıyor.
 

Anna Karenina (2 Cilt Takım) isimli 1120 sayfadan oluşan kitap ; Lev N. Tolstoy tarafından kaleme alınmıştır. CAN YAYINLARI yayınevinin 17.06.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Anna Karenina (2 Cilt Takım) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Pir / Pir-i Türkistan Ahmed Yesevi'nin Romanı pdf oku indir başlıklı makalemizde Pir / Pir-i Türkistan Ahmed Yesevi'nin Romanı indir, Pir / Pir-i Türkistan Ahmed Yesevi'nin Romanı oku ve Pir / Pir-i Türkistan Ahmed Yesevi'nin Romanı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Anna Karenina (2 Cilt Takım) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.