Pir / Pir-i Türkistan Ahmed Yesevi’nin Romanı pdf oku indir

tarafından
9
Pir /  Pir-i Türkistan Ahmed Yesevi’nin Romanı pdf oku indir

İnandığın gibi mi yaşıyorsun, yoksa yaşadığın gibi mi inanıyorsun?
“İnandığın gibi yaşa” diye ömrünü bir kuş kanadına asanlar ve ‘var’ denen nesi varsa hepsini feda edenler var.
Şükür ki, onlar var. Zira hayat, neyi feda ettiğinle tarif ediliyor.

Seni sırlı bir yola çağırsam gelir misin kâri? Hayali sen olanların, senin için ölenlerin ve belki düşlerinde seni görenlerin yaşadığı bir vakte çağırsam seni, gelir misin? Dervişleri, erenleri, alperenleri görmek ister misin?
Ahmed Yesevi’yi anlatsam sana…
Karanlıklarda kaybolma diye ışık tutuşunu anlatsam.
Dervişleriyle yollara düşürsem seni…
Hem sen de dua eder misin kâri? Pîr-i Türkistan Hoca Ahmed Yesevi gibi meselâ, onun gibi dua eder misin: “Beni her ne eylersen eyle, lâkin âşık eyle Allahım…”

Pîr, hayatlarını aydınlattığı dervişlerini dört bucağa salıp nice coğrafyaları aydınlatmış bir mânâ erinin, Hoca Ahmed Yesevî’nin romanı…
 

Pir / Pir-i Türkistan Ahmed Yesevi’nin Romanı isimli 336 sayfadan oluşan kitap ; Fatih Duman tarafından kaleme alınmıştır. NESİL YAYINLARI yayınevinin 16.03.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Pir / Pir-i Türkistan Ahmed Yesevi’nin Romanı isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Kağıda Sarılı Rüzgar (Karton Kapak) pdf oku indir başlıklı makalemizde Kağıda Sarılı Rüzgar (Karton Kapak) indir, Kağıda Sarılı Rüzgar (Karton Kapak) oku ve Kağıda Sarılı Rüzgar (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Pir / Pir-i Türkistan Ahmed Yesevi’nin Romanı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.