Benlik, Aile ve İnsan Gelişimi Kültürel Psikoloji pdf oku indir

tarafından
17
Benlik, Aile ve İnsan Gelişimi  Kültürel Psikoloji pdf oku indir

Sosyal psikolojinin kurucularından, uluslararası üne sahip Prof. Dr. Çiğdem Kağıtçıbaşı, Benlik, Aile ve İnsan Gelişimi adlı kitabında yirmi yıllık çalışmalarını bir araya getiriyor.

Kağıtçıbaşı, insan psikolojisi ve sosyal gelişimi ele aldığı kitabında kültürün kişisel gelişime etkisini bağlamsal-gelişimsel-işlevsel bir yaklaşımla inceliyor. Kitap, kültürel ve kültürlerarası psikologlara psikolojiyi evrensel hale getirme ve kültüre daha az bağımlı kılma konusunda yol gösterirken, psikoloji ve sosyal bilimler öğrencileri için de benzersiz bir kaynak olma niteliğini taşıyor.
 

Benlik, Aile ve İnsan Gelişimi
Kültürel Psikoloji isimli 464 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Çiğdem Kağıtçıbaşı tarafından kaleme alınmıştır. KOÇ ÜNİVERSİTESİ YAYINLARI yayınevinin 19.08.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Benlik, Aile ve İnsan Gelişimi
Kültürel Psikoloji isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Ölmeden Önce Mümkünse Yaşamanız Gereken 1 Hayat pdf oku indir başlıklı makalemizde Ölmeden Önce Mümkünse Yaşamanız Gereken 1 Hayat indir, Ölmeden Önce Mümkünse Yaşamanız Gereken 1 Hayat oku ve Ölmeden Önce Mümkünse Yaşamanız Gereken 1 Hayat pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Benlik, Aile ve İnsan Gelişimi Kültürel Psikoloji pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.