Hasan Sabbah Fedaisiydim pdf oku indir

tarafından
12
Hasan Sabbah Fedaisiydim pdf oku indir

Hasan Sabbah için yazılanlar hep efsaneden ibaretti. Elinizdeki bu kitap ise Hasan Sabbah’ın asıl hikâyesini film tadında gerçek bir şekilde anlatmaktadır. Suikastları, teşkilatlanma yapısındaki korkutucu öğretiler ve daha birçok sır.
Hasan Sabbah’a düşman iken, farkına varmadan, yavaş yavaş Hasan Sabbah’ın fedaisi hâline gelen Nizamiyeci Ömer’in tüylerinizi diken diken edecek değişimini ve bu değişimdeki akıl oyunlarını, suikastları, korkutucu örgütlenmeleri okuyacak ve sayfaları çevirdikçe Hasan Sabbah ve fedailerinin aslında hiç bir zaman bitmediğini de fark edeceksiniz. Tüm bu yaşanan olayları merak ediyorsanız ilk sayfayı açmanız yeterli, bir daha kitabı elinizden bırakamayacaksınız.
 

Hasan Sabbah Fedaisiydim isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; Altay Akman tarafından kaleme alınmıştır. LOPUS yayınevinin 30.09.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Hasan Sabbah Fedaisiydim isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Savaşta Liderlik Tarihe Yön Verenlerden Hayati Dersler pdf oku indir başlıklı makalemizde Savaşta Liderlik Tarihe Yön Verenlerden Hayati Dersler indir, Savaşta Liderlik Tarihe Yön Verenlerden Hayati Dersler oku ve Savaşta Liderlik Tarihe Yön Verenlerden Hayati Dersler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hasan Sabbah Fedaisiydim pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.