Osmanlı Türkçesi Kılavuzu-2 pdf oku indir

Osmanlı Türkçesi Kılavuzu-2 pdf oku indir

Osmanlı Türkçesi Kılavuzu, size bin yıllık kültürel birikimin kapılarını açacak bir anahtardır. Bu kılavuz ile Osmanlı Türkçesini kolaydan zora, temel bilgilerden ayrıntıya doğru uygun bir ders metoduyla öğreneceksiniz.

Osmanlı Türkçesi Kılavuzu 2’de Türkçede kullanılan Arapça ve Farsça dilbilgisi yapıları, tamlamalar, söz kalıpları veriliyor. Örnek ve alıştırmalarla bu bilgiler pekiştiriliyor. Yazma kitap ve belge örnekleriyle bu yazılara aşinalık sağlanıyor. Seçilen metinlerle Edebiyat, Tarih, Sanat Tarihi ve diğer bilgi alanlarındaki öğrenciler Osmanlı kültürü ve tarihiyle daha yakından tanışıyorlar.
 

Osmanlı Türkçesi Kılavuzu-2 isimli 440 sayfadan oluşan kitap ; Hayati Develi tarafından kaleme alınmıştır. KESİT YAYINLARI yayınevinin 25.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Osmanlı Türkçesi Kılavuzu-2 isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Başlangıç ve Orta Düzey İçin Modern Öğreten İngilizce pdf oku indir başlıklı makalemizde Başlangıç ve Orta Düzey İçin Modern Öğreten İngilizce indir, Başlangıç ve Orta Düzey İçin Modern Öğreten İngilizce oku ve Başlangıç ve Orta Düzey İçin Modern Öğreten İngilizce pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Osmanlı Türkçesi Kılavuzu-2 pdf oku indir - Yandex indir