Beyaz Geceler pdf oku indir

Beyaz Geceler pdf oku indir

Dostoyevski’nin, Petersburg sokaklarında “flaneur” bir kahramanla okuyucusunu gezintiye çıkardığı öykü, yazarın diğer eserlerinin realist havasını romantizm sisleriyle süslüyor. “Rus işi bir bıçak” Beyaz Geceler ile sizi; gençliğin, aşkın, mutluluğun ve mutsuzluğun kuşatmasına almaya hazırlanıyor.
“Öylesine harika bir geceydi ki, böylesine güzeli ancak gençlikte mümkün olur sevgili okuyucu. Gökyüzü o kadar açık, o kadar yıldızlıydı ki, ‘‘Böyle bir göğün altında nasıl olur da öfkeli ve kaprisli olabilir insan?’’ diye sormadan edilemezdi. Bu soru da gençlere özgü bir sorudur sevgili okuyucu, hem de çok gençlere özgü. Tanrı, sizin gönlünüze de sık sık gençlik serpiştirsin.”
 

Beyaz Geceler isimli 72 sayfadan oluşan kitap ; Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınmıştır. KARBON KİTAPLAR yayınevinin 22.06.2017 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Beyaz Geceler isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Batan Güneş pdf oku indir başlıklı makalemizde Batan Güneş indir, Batan Güneş oku ve Batan Güneş pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Beyaz Geceler pdf oku indir - Yandex indir