Peygamberler Tarihi pdf oku indir

Peygamberler Tarihi pdf oku indir

Peygamberler tarihi, gün tarihinden ayrılması mümkün olmayan, insanı doğru yola yönelten bir tarih bilgisidir. Bu tarihi bize Kur’an öğretmekte, Hz. Muhammed (s.a.s) de yorumlamaktadır. Bu özelliklere sahip bir tarih kültürü, insanın yaşam rehberidir. Bu nedenle her seviyedeki insan, -ister yöneten ister yönetilen olsun-, bu tarihi iyi bilmelidir ki Allah’tan başkasına kul olmasın! Çünkü kendilerine itaat edilen insanların çoğu, insanı yanlış yola götürür. Bu nedenle bizim rehberimiz başta Peygamberimiz olmak üzere tüm peygamberlerin gösterdiği yol olmalıdır.
 

Peygamberler Tarihi isimli 224 sayfadan oluşan kitap ; İhsan Süreyya Sırma tarafından kaleme alınmıştır. BEYAN YAYINLARI yayınevinin 07.04.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Peygamberler Tarihi isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Hadis Usulü pdf oku indir başlıklı makalemizde Hadis Usulü indir, Hadis Usulü oku ve Hadis Usulü pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Peygamberler Tarihi pdf oku indir - Yandex indir