Cam Şato 5 / Fırtınalar İmparatorluğu (Ciltli) pdf oku indir

tarafından
17
Cam Şato 5 / Fırtınalar İmparatorluğu (Ciltli) pdf oku indir

Karşınızda Ateşyürek Celaena Sardothien…
 
ÖLÜMCÜL GÜZEL EFSANEVİ
 
Aelin Galathynius tahta giden uzun yolda ihanete uğradı, sadakatle ödüllendirildi; arkadaşları kayboldu, yenilerini edindi; büyüye sahip olanlar ve olmayanlarla aynı tuhaflıklarda buluştu. Savaşçı prensine ve ona güvenen insanlara söz verdi, onları korumak için gücünün derinliklerine indi. Ama canavarlar geçmişin dehşetinden ortaya çıktıkça ve karanlık güçler krallığını elinden almaya çalıştıkça, tek kurtuluşun, sevdiği her şeyin sonu olabilecek çaresiz bir arayışta saklı olduğunu anladı.
 
 Cam Şato, Karanlık Taç, Ateşin Vârisi ve Gölgeler Kraliçesi’nden sonra epik fırtına kalbinizi yakacak. 
 
“Düşünceli bakışlar, patlayacak hale gelen cinsel gerilim, sürpriz gelişmeler, renkli bir evren ve iğneleyici sözlerle dolu.”
Booklist
 

Cam Şato 5 / Fırtınalar İmparatorluğu (Ciltli) isimli 700 sayfadan oluşan kitap ; Sarah J. Maas tarafından kaleme alınmıştır. DEX KİTAP yayınevinin 19.12.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Cam Şato 5 / Fırtınalar İmparatorluğu (Ciltli) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Kalp pdf oku indir başlıklı makalemizde Kalp indir, Kalp oku ve Kalp pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cam Şato 5 / Fırtınalar İmparatorluğu (Ciltli) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.