Başlangıç ve Orta Düzey İçin Modern Öğreten İngilizce pdf oku indir

Başlangıç ve Orta Düzey İçin Modern Öğreten İngilizce pdf oku indir

Ülkemizde İngilizce öğrenmek konusunda büyük sorunlar yaşanmakla birlikte, günümüzde bu dili öğrenmenin kaçınılmaz olduğu da bir gerçek. Okullarda yeterli İngilizce eğitimi verilmediği için özel dershanelere yönelen öğrenciler, bu kurumlarda da türlü sorunlarla karşılaşıyor ve çoğu zaman ödedikleri paranın karşılığını alamıyor. İmkânlarından yararlanarak ya da imkânlarını zar zor yaratarak yurtdışına giden öğrenciler, orada geçirdikleri sınırlı süre içinde çoğu zaman elle tutulur bir sonuç alamıyor. Peki, bu sorunlar nasıl aşılabilir?
 
Bugüne dek İngilizceden dilimize 150’yi aşkın kitap kazandırmış olan deneyimli çevirmen Selim Yeniçeri, İnanç Akay’ın danışmanlığında bu kitabı hazırladı.
 
Çok çeşitli öğrenim yaklaşımlarından yararlanılarak hazırlanan bu kitap, İngilizce öğrenimiyle ilgili sorunlarınızın çözümüne yardımcı olurken, en alt seviyeden en üst seviyeye kadar İngilizce ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi size sunuyor.
 
 

Başlangıç ve Orta Düzey İçin Modern Öğreten İngilizce isimli 528 sayfadan oluşan kitap ; tarafından kaleme alınmıştır. YAKAMOZ YAYINCILIK yayınevinin 03.04.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Başlangıç ve Orta Düzey İçin Modern Öğreten İngilizce isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Seni Anlıyorum Çocuk pdf oku indir başlıklı makalemizde Seni Anlıyorum Çocuk indir, Seni Anlıyorum Çocuk oku ve Seni Anlıyorum Çocuk pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Başlangıç ve Orta Düzey İçin Modern Öğreten İngilizce pdf oku indir - Yandex indir