Gece Uçuşu (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

Gece Uçuşu (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

Saint-Exupéry “feleğin çemberinden geçmiş biri olarak” anlatıyor hikayesini. Ölümle sık sık karşı karşıya gelmiş olması kitabına hakiki ve benzersiz bir tat katıyor. Yazarının ara ara kıvrak bir beceriklilik sergilediği ancak gerçek maceracıların ve savaşçıların gülüp geçtiği macera veya savaş kurgulu birçok kitap biliriz. Hayran olduğum edebi değerinin yanında belge niteliği de taşıyan ve hiç umulmadık biçimde bir araya gelen bu iki nitelik, Gece Uçuşu’na eşsiz bir önem kazandırıyor.
Andre Gide
 
 

Gece Uçuşu (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 98 sayfadan oluşan kitap ; Antoine De Saint Exupery tarafından kaleme alınmıştır. KARBON KİTAPLAR yayınevinin 14.05.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Gece Uçuşu (Cep Boy) (Tam Metin) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Öylesine Bir Hikaye (Kısa Klasik) pdf oku indir başlıklı makalemizde Öylesine Bir Hikaye (Kısa Klasik) indir, Öylesine Bir Hikaye (Kısa Klasik) oku ve Öylesine Bir Hikaye (Kısa Klasik) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gece Uçuşu (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir - Yandex indir