Rabıta pdf oku indir

Rabıta pdf oku indir

Kitap, Uğur Mumcu’nun araştırmacı gazetecilik açısından büyük başarısının kanıtıdır. Yurtdışındaki din görevlilerine Suudi paralarının akıtıldığını belgelerle ortaya koyan kitap, ‘İslami Devlet Kurulacak Elbet, Avrupa Milli Görüş Teşkilatları, Süleymancılar, Rabıta, Olaylar Nasıl Yansıdı? Haberler-Yorumlar, Belgeler’ ana başlıkları altında konuyu bilimsel diyebileceğimiz bir özenle ele almaktadır. Laik cumhuriyeti kuşatan tehlikeler düşünüldüğünde, herkesin okuması gereken önemli bir kaynak, bir baştyapıt.
 

Rabıta isimli 611 sayfadan oluşan kitap ; Uğur Mumcu tarafından kaleme alınmıştır. UĞUR MUMCU VAKFI YAYINLARI yayınevinin 09.01.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Rabıta isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Adalet Yapılması Gereken Doğru Şey Nedir? pdf oku indir başlıklı makalemizde Adalet Yapılması Gereken Doğru Şey Nedir? indir, Adalet Yapılması Gereken Doğru Şey Nedir? oku ve Adalet Yapılması Gereken Doğru Şey Nedir? pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Rabıta pdf oku indir - Yandex indir