Öylesine Bir Hikaye (Kısa Klasik) pdf oku indir

Öylesine Bir Hikaye (Kısa Klasik) pdf oku indir

Öylesine Bir Hikâye, yaşlı ve güçten düşmüş biri olduğunu düşünen tıp profesörü Nikolay Stepanoviç’le artık hayatta olmayan bir dostunun ona emanet ettiği manevi kızının, Katya’nın hikâyesi. Huysuz karısı, gönlünü bir sahtekâra kaptırdığını düşündüğü kızı ve ekonomik sorunları nedeniyle aile hayatında da mutsuz olan bu başarılı akademisyenin kaleminden okuduğumuz bir günlüğün parçası aslında. 19. yüzyıl Moskova’sının sanat çevresinde bir türlü tutunamayan genç oyuncu Katya’nın ve artık ölümün pusuda beklediğini düşünen profesörün, umudunu yitirmiş bu iki insanın yaşamın yüzeysel gerçeklerinin ötesine geçen öyküsü, türün ustası Çehov’un olgunluk çağı yapıtlarından biri.
 

Öylesine Bir Hikaye (Kısa Klasik) isimli 80 sayfadan oluşan kitap ; Anton Çehov tarafından kaleme alınmıştır. CAN YAYINLARI yayınevinin 18.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Öylesine Bir Hikaye (Kısa Klasik) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Asılacak Kadın pdf oku indir başlıklı makalemizde Asılacak Kadın indir, Asılacak Kadın oku ve Asılacak Kadın pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Öylesine Bir Hikaye (Kısa Klasik) pdf oku indir - Yandex indir