Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

tarafından
12
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

Zweig’ın dünya edebiyatının en çok okunan eserlerinden biri olan Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu, kim olduğu bilinmeyen bir kadının, hayatı boyunca uzaktan sevdiği ünlü roman yazarı R’ye duygularını anlatmak için kaleme aldığı bir uzun bir mektup-novella. Tutkular, saplantılar, hayal  kırıklıkları ve karşılıksız bir aşkla örülen bu mektupta, yıkımın eşiğindeki bir kadının yüreğinden dökülen acı sözler ve hayata tutunma çabası dikkat çekiyor.
Kitapta yer alan Erika Ewald’in Aşkı ve Unutulmuş Düşler isimli diğer iki öykü de, Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu’nda olduğu gibi, Psikanalitik kuramın öncülerinden Sigmund Freud’un, Stefan Zweig üzerindeki etkisine dair ipuçları taşıyor. Zweig’ın bu üç önemli hikâyesi Almanca aslından Türkçeye çevrildi.
 

Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 125 sayfadan oluşan kitap ; Stefan Zweig tarafından kaleme alınmıştır. KARBON KİTAPLAR yayınevinin 14.05.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu (Cep Boy) (Tam Metin) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Adem'den Önce (Beyaz Kapak) pdf oku indir başlıklı makalemizde Adem'den Önce (Beyaz Kapak) indir, Adem'den Önce (Beyaz Kapak) oku ve Adem'den Önce (Beyaz Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.