Adem’den Önce (Beyaz Kapak) pdf oku indir

Adem’den Önce (Beyaz Kapak) pdf oku indir

Âdem’den Önce, geceleri rüyasında insanlığın ilk dönemlerinde, henüz ateşin bulunmadığı zamanlarda yaşadığını gören bir gencin ağzından acımasız, vahşi, yalnız güçlülerin hayatta kaldığı ilkel dünyanın ve büyük yırtıcılardan korunmak için ağaç tepelerinde ya da dik uçurumlardaki mağaralarda uyumak zorunda kalan, konuşamayan, çıkardığı seslerle anlaşan ilkel insanın hikâyesini anlatır. 
 Her yaştan okura kendi uzak geçmişini, kolektif bilinçaltının derinliklerini böylesine canlı, derin bir özdeşleşme yaratarak anlatmayı başaran roman yazarının deyimiyle, “yazılmış en ilkel hikâye”dir. Üst Paleolitik Çağ’dan başlayıp ilkel bir varlıktan insana dönüşmenin soluk kesen serüvenini Jack London’ın kaleminden, onun hayal gücünün biçimlendirdiği haliyle okumak başlı başına bir macera.
 

Adem’den Önce (Beyaz Kapak) isimli 152 sayfadan oluşan kitap ; Jack London tarafından kaleme alınmıştır. CAN YAYINLARI yayınevinin 02.04.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Adem’den Önce (Beyaz Kapak) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Düşüş pdf oku indir başlıklı makalemizde Düşüş indir, Düşüş oku ve Düşüş pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Adem’den Önce (Beyaz Kapak) pdf oku indir - Yandex indir