Şiir Okuma Kılavuzu pdf oku indir

Şiir Okuma Kılavuzu pdf oku indir

TİYO Yayıncılığın onuncu kitabı Şiir Okuma Kılavuzu yeni edisyonu ile okuyuculara sunulmaktadır. Kitap, daha önce bağımsız yayınlanmış “Çenebazlık” kitabının yazılarını da ihtiva etmektedir. İsmet Özel’in yeni bir önsöz yazdığı Şiir Okuma Kılavuzunun arka kapağında şunlar yazılı:

“İnsanoğlu mısralarda, şiirde hiç kimsenin elinden alamayacağı bir ‘yurt’ bulur. Böyle bir yurdu olmasından güven duyar. Hayvan için çığlık, mırıltı, haykırış, homurtu, inleme neyse insan için de şiir odur. İçinde bir parça ‘message’ bulunur ama asıl işleyişini sesi çıkaranın ne cins bir mahlûk olduğunu hem cinsine ve mümkünse yabancı türlere göstermekliğiyle ile yerine getirir.”
 

Şiir Okuma Kılavuzu isimli 288 sayfadan oluşan kitap ; İsmet Özel tarafından kaleme alınmıştır. TİYO YAYINLARI yayınevinin 09.05.2013 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Şiir Okuma Kılavuzu isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan 1984 (Siyah Kutulu Özel Baskı) pdf oku indir başlıklı makalemizde 1984 (Siyah Kutulu Özel Baskı) indir, 1984 (Siyah Kutulu Özel Baskı) oku ve 1984 (Siyah Kutulu Özel Baskı) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Şiir Okuma Kılavuzu pdf oku indir - Yandex indir