Günlük Yaşamda Benliğin Sunumu pdf oku indir

Günlük Yaşamda Benliğin Sunumu pdf oku indir

Tüm zaafları, kaygıları, hinliği, oyunbazlığı, kısaca tüm insanlığıyla insanı ele alan kışkırtıcı bir kitap: Günlük Yaşamda Benliğin Sunumu. 1950’lerde yazılmış olmasına rağmen tazeliğini koruyan, dahası “performans” kavramının günümüz sosyal bilimlerinde ciddi bir çözümleme aracı haline gelmesiyle birlikte özel bir güncellik de kazanan bir klasik. Erving Goffman farklı kültürlere de uzanan titiz bir araştırmanın ürünlerini ince bir düşünce süzgecinden geçirerek, büyük bir tarafsızlıkla sunuyor bizlere; insanların birbirleriyle etkileşimlerini ve insanlık hallerini yargılamaksızın gözler önüne sermeyi, irdelemeyi, anlamayı hedefliyor.
 

Günlük Yaşamda Benliğin Sunumu isimli 248 sayfadan oluşan kitap ; Erving Goffman tarafından kaleme alınmıştır. METİS YAYINLARI yayınevinin 05.05.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Günlük Yaşamda Benliğin Sunumu isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Boğaz'daki Aşiret pdf oku indir başlıklı makalemizde Boğaz'daki Aşiret indir, Boğaz'daki Aşiret oku ve Boğaz'daki Aşiret pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Günlük Yaşamda Benliğin Sunumu pdf oku indir - Yandex indir