Topraktan Dönenler pdf oku indir

Topraktan Dönenler pdf oku indir

Bram Stoker En İyi Roman Ödülü Adayı
 
Dünya Fantazi En İyi Roman Ödülü Adayı
 
“Ray Bradbury olmasaydı Stephen King de olmazdı.” –Stephen King
 
Fahrenheit 451, Mars Yıllıkları ve Uğursuz Bir Şey Geliyor Bu Yana gibi kitaplarıyla spekülatif kurgunun her alanında ölümsüz klasiklere imza atan Ray Bradbury’nin 2001’de yayımlanan eseri Topraktan Dönenler, kısa öykülerin bir araya getirilmesiyle inşa edilmiş bir korku romanı. Bradbury, Sonbahar Ülkesi’yle de akraba metinlere ev sahipliği yapan bu kitabında, ruhumuzu donduran öyküleri kendine has sıcaklığıyla kaleme almaya devam ediyor.
 
Önce “Ev” vardı, ardından asil kedi Anuba geldi. Onu, başka zihinlere, başka bedenlere yolculuk yapabilen Cecy izledi. Sonra bir örümcek ve bir fare. Ve elbette, o evdeki Aile üyelerine hiç benzemeyen, ölüm soluyan hortlak ahalisinin ortasına yaşam dolu bir aziz gibi düşen Timothy… Ardından anlaşıldı ki dünya değişiyordu, ölüm ve korkularla kurulan ilişkiler sarsılıyordu. Ölümsüz varlıkların bu hayattaki yeri neresi olmalıydı?
 
Topraktan geldi insan, peki toprağa döndü mü?
 

Topraktan Dönenler isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Ray Bradbury tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 29.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Topraktan Dönenler isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Sahte Krallık pdf oku indir başlıklı makalemizde Sahte Krallık indir, Sahte Krallık oku ve Sahte Krallık pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Topraktan Dönenler pdf oku indir - Yandex indir