Haşlanmış Harikalar Diyarı ve Dünyanın Sonu pdf oku indir

tarafından
24
Haşlanmış Harikalar Diyarı ve Dünyanın Sonu pdf oku indir

“Dünyanın sonu insanın yüreğinin içinde gelir.”

‘‘Çektiğin acıyı ben de anlıyorum. Fakat bu herkesin başından geçiyor. O yüzden senin de katlanman gerek. Sonrasında kurtuluş geliyor. O zaman artık sen, hiçbir şeyi dert etmeyecek, üzülmeyeceksin. Hepsi kaybolup gider.
Geçici heveslerin hiçbir değeri yok. Burası dünyanın sonu. Dünya burada sona erer, ötesi yoktur. O yüzden sen de artık hiçbir yere gidemezsin.’’

Gölgesini kaybeden, kafataslarından eski rüyaları okuyan bir adam ve dünyanın sonu gelmeden önce yaşayacak sadece birkaç saati kalmış bir kahraman. Haşlanmış Harikalar Diyarı ve Dünyanın Sonu XXI.
yüzyıl edebiyatına damgasını vuran, kült yazar Haruki Murakami’den bilimkurguyu masalsı bir dünyanın içinde var eden, Kafkaesk bir psikolojik gerilime göz kırpan bir roman.
 

Haşlanmış Harikalar Diyarı ve Dünyanın Sonu isimli 564 sayfadan oluşan kitap ; Haruki Murakami tarafından kaleme alınmıştır. DOĞAN KİTAP yayınevinin 14.12.2015 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Haşlanmış Harikalar Diyarı ve Dünyanın Sonu isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Haşlanmış Harikalar Diyarı ve Dünyanın Sonu pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.