Şeytan pdf oku indir

tarafından
13
Şeytan pdf oku indir

Tolstoy’un ölümünden sonraki yıl, 1911’de yayımlanan eseri Şeytan, yazarın 1880’de Domna adlı genç bir kadına duyduğu cinsel tutkuyu temel alan yarı otobiyografik bir çalışmadır. Dürtüleriyle hareket etmesi durumunda kendisini bekleyen vahim sonuçların farkında olan Tolstoy, arkadaşlarının da telkiniyle teselli bularak buna direnir. Yıllar sonra, tehlike çoktan sona erdiğinde olayı bütün detaylarıyla arkadaşına yazması sonucu hikâye ortaya çıkar. Tolstoy, tutkularına göre hareket etmesinden kaynaklanabilecek sonuçları hayal etmiş ve bunu hikâyesi için ilham kaynağı olarak kullanmıştı. Şeytan’da; tene karşı direnen ruhun kat etmesi gereken yolculuk ve baş etmesi gereken zorluklar anlatılır.
 

Şeytan isimli 80 sayfadan oluşan kitap ; Lev N. Tolstoy tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 16.04.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Şeytan isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Küçük Yıldız Büyük Keşif pdf oku indir başlıklı makalemizde Küçük Yıldız Büyük Keşif indir, Küçük Yıldız Büyük Keşif oku ve Küçük Yıldız Büyük Keşif pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Şeytan pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.