Beni Onlara Verme pdf oku indir

tarafından
23
Beni Onlara Verme pdf oku indir

“Kırgınım. Dünya kırgınlığımın da farkında değil.”
 
Tarık Tufan, İstanbul’un eski bir semtinde, kaybolmaya yüz tutmuş mahallelerinden birinde yaşayan hayata küskün, kırgın kadınların; yaralı, yorgun erkeklerin yarım kalan hikâyelerini anlatıyor. Acısı dinmemiş ayrılıkları, tutkulu ve hüzünlü aşkları resmediyor.
 
Gerçeklikle kurmaca arasındaki çizginin ortadan kalktığı yalınlıkta bir İstanbul ağıtı bu. İnsanın kalbine işleyen derin duygular, tanıdık yüzlerin saklı hayatları, yanından geçerken fark etmediklerimiz, büyüleyici ve masalsı bir dünya.
 
Beni Onlara Verme sizi bir tanıklığa ve bitmeyen umudun peşinden gitmeye çağırıyor.
 
“Çok güzelsin. Sen hep güzelsin. Ben yine sana bakıyorum, sen başka bir yere. Beni görmüyorsun. Fark etmiyorsun. Dolaştığın yerlerde dikkat çekmeyen bir nesne gibi bir kenarda duruyorum. Dokunsan can gelecek bedenime.”
 

Beni Onlara Verme isimli 216 sayfadan oluşan kitap ; Tarık Tufan tarafından kaleme alınmıştır. DOĞAN KİTAP yayınevinin 18.03.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Beni Onlara Verme isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Adem’den Önce (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir başlıklı makalemizde Adem’den Önce (Cep Boy) (Tam Metin) indir, Adem’den Önce (Cep Boy) (Tam Metin) oku ve Adem’den Önce (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Beni Onlara Verme pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.