Adem’den Önce (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

Adem’den Önce (Cep Boy)  (Tam Metin) pdf oku indir

Âdem’den Önce, insanlığın çok eskide kalmış döneminde, yarı-insansı atalarımızı ele alan bir serüven romanı. Jack London, Darwin’e ve evrim kuramının işaret ettiği gerçeklerle paralel detaylar taşıyan kitabında, rüyaları aracılığıyla nesiller önceki atalarının hayatını anımsayan, gen hafızasına kaydedilenlere hapsolmuş birinin ikili yaşantısını anlatıyor. Gündüzleri 20. yüzyıl Amerikasındaki olağan yaşantısına devam eden küçük kahramanımız, geceleri uykuya daldığında bambaşka bir hayatın ve dönemin içerisinde bulur kendini.
 

Adem’den Önce (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 152 sayfadan oluşan kitap ; Jack London tarafından kaleme alınmıştır. KARBON KİTAPLAR yayınevinin 22.10.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Adem’den Önce (Cep Boy) (Tam Metin) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Gölgelerin Peşinde: 50 Portre pdf oku indir başlıklı makalemizde Gölgelerin Peşinde: 50 Portre indir, Gölgelerin Peşinde: 50 Portre oku ve Gölgelerin Peşinde: 50 Portre pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Adem’den Önce (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir - Yandex indir