Gölgelerin Peşinde: 50 Portre pdf oku indir

tarafından
15
Gölgelerin Peşinde: 50 Portre pdf oku indir

Her insan, ayrı bir hikâyedir. Ve her hikâyeden alınacak büyük dersler ve ibretler vardır. İnsanların gölgelerini dikkatle takip ettiğinizde, atılan her adım ve bırakılan her iz, size yeni bir şey öğretir.
Gölgelerin Peşinde, Mağrib’den Doğu Türkistan’a kadar, İslâm coğrafyasının farklı ülkelerinden, bambaşka serüvenlere sahip 50 şahsiyetin ayrıntılı portresini içeriyor. Siyasetçiler, askerler, sanatçılar, lider eşleri, iş adamları, kanaat önderleri, akademisyenler… Aralarında çok ünlüler de var, belki ismini hiç duymadıklarınız da.
Taha Kılınç, hepsinin birbirinden dikkat çekici hayat hikâyelerini anlatırken, ait oldukları bölgenin yakın ve uzak tarihindeki kırılma noktalarına da atıflarda bulunuyor. Böylece her bir isim, kendi ülkesinin ve döneminin tanığına dönüşüyor. Her bölümün sonuna eklenen “ileri okumalar” başlıklı kitap tavsiyeleri ise, merakını uzun soluklu araştırmalara dönüştürmek isteyen okurları, İslâm dünyasının dününde ve bugününde keyifli bir yolculuğa davet ediyor.
 

Gölgelerin Peşinde: 50 Portre isimli 312 sayfadan oluşan kitap ; Taha Kılınç tarafından kaleme alınmıştır. KETEBE YAYINEVİ yayınevinin 07.05.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Gölgelerin Peşinde: 50 Portre isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Filistin pdf oku indir başlıklı makalemizde Filistin indir, Filistin oku ve Filistin pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gölgelerin Peşinde: 50 Portre pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.