Savunma Saldırıyor pdf oku indir

Savunma Saldırıyor pdf oku indir

Kimsiniz? Neyi temsil ediyorsunuz? Nedir tarihsel olarak varlık nedeniniz? Bunlar yargıçların, savcıların ve sanıkların her davanın eşiğinde kendi kendilerine sormaları gereken sorular.
Savunma politikasında her zaman iki yöntem olmuştur: Varolan adalet mekanizmasını kabul eden uyum savunmaları (Dreyfus, Challe) ve yeni bir gerçekliği gözler önüne sermeyi hedefleyen kopuş savunmaları (Sokrates, Dimitrov). Birinciler kafalarını kurtarırken, ikinciler davalarını kazanmışlardır.
Davaların, mahkeme salonunun dört duvarı arasında kalmadığı, dünyanın gözleri ve kulakları önünde yer aldığı günümüzde, hem davasını kazanıp hem de kafasını kurtaranların sayısı artmaktadır. “Uygarlık”larının ve ellerinde tuttukları öldürme gücünün verdiği güvenle davranan tuzukurular, Adaletleri’nin geçerliği kalmadığını ve tek söz söyleme hakkının kendilerinde olmadığını anlamalıdırlar artık.
 

Savunma Saldırıyor isimli 120 sayfadan oluşan kitap ; Jacques Verges tarafından kaleme alınmıştır. METİS YAYINLARI yayınevinin 24.10.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Savunma Saldırıyor isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Türk Ceza Kanunu / Cep 02 pdf oku indir başlıklı makalemizde Türk Ceza Kanunu / Cep 02 indir, Türk Ceza Kanunu / Cep 02 oku ve Türk Ceza Kanunu / Cep 02 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Savunma Saldırıyor pdf oku indir - Yandex indir