Filistin pdf oku indir

tarafından
16
Filistin pdf oku indir

Bu kitap, Türkiye’de “Yoldaki Mühendis” olarak tanınan Filistin direnişinin sembol isimlerinden Abdullah Galib Bergusi’nin Türkçe yayımlanan 4. kitabı.
Bedeni tutsak edilse de Bergusi kelimeleriyle direnmeye devam ediyor.
“Sözlerim; direniş yoluna taş koyanları, bu yolda zorluk çıkaranları, direnişi engellemeye çalışanları ve tüm zalimleri ilelebet rahatsız edecektir.
Sadece denedim. “Filistin” adlı bu eserimde, hoş köklü ve keskin kokulu Filistin yaban kekiğini bulmayı denedim. Dağı, taşı, hatta güzel kokulu yaban kekiğini ve hayalleri dahi işgal etmeye yeltenen kindar, zalim ve zorba Siyonistlere rağmen izzetiyle yaşamaya devam edenler aradıklarını mutlaka bulacaklardır.
Bitmeyen işgal, drama dönen hayatlar ve tertemiz bir sevgi hücremde Filistin adında bir avukata dönüştü. Filistin’in toprağını ve çamurunu seven, direnişe hayran olan bir Yaban Kekiği…”
 

Filistin isimli 120 sayfadan oluşan kitap ; Abdullah Galib Bergusi tarafından kaleme alınmıştır. EKİN YAYINLARI yayınevinin 05.08.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Filistin isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Uysal Kız (Kısa Klasik) pdf oku indir başlıklı makalemizde Uysal Kız (Kısa Klasik) indir, Uysal Kız (Kısa Klasik) oku ve Uysal Kız (Kısa Klasik) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Filistin pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.