Hünkarım Bir Tahsin Paşa Romanı pdf oku indir

tarafından
30
Hünkarım  Bir Tahsin Paşa Romanı pdf oku indir

Sultan Abdülhamid’in dostu, sır kutusu Tahsin Paşa’nın romanı: Hünkarım
Türkiye’de ve dünyada büyük bir ilgiyle takip edilen Payitaht dizisinin Tahsin Paşa’sı Bahadır Yenişehirlioğlu, Tahsin Paşa’nın unutturulmuş hayatını romanlaştırdı. 
Osmanlı İmparatorluğu ölüm kalım savaşında. 
İç ve dış mihrakların tek bir amacı var; Ulu Hakan Abdülhamid’i devirmek. 
Sultan Abdülhamid’in çevresinde güvenebileceği tek bir kişi bile yoktu ta ki Tahsin Paşa’yı bulana kadar. 
Tahsin Paşa, aşktan ve muhabbetten anlayan, devletine ve Hünkarına sonsuz sadakatle bağlı, iyi bir eğitim ve aile terbiyesinden geçmiş bir devlet adamı.
Hünkar’ın Tahsin’e sonsuz güveni ile Tahsin’in Hünkar’ına sonsuz sadakati…
Ve herkesi kıskandıran bir sırdaşlık, dostluk, kardeşlik…
Osmanlı Bankası baskınıYıldız suikastıSiyonistlerin emelleri doğrultusunda kurgulanmış planlar31 Mart’a uzanan günler ve bu iki vatanseverin, devletin ve milletin bekası için verdiği destansı mücadele.   
Ardından gelen bedbaht yıllar: İttihatçıların zaferi, ölüm ve acı dolu isyanlar; sürgün, sevdiklerinin ölümü, yoksulluk, savaşlar, devletin yıkılışı ve yeni Cumhuriyet… Ve bütün bunları derinden yaşayan vakur Tahsin Paşa.
Bahadır Yenişehirlioğlu, bu asil yaşam öyküsünü Tahsin Paşa’nın kendi gözünden bugüne aktarıyor. Hünkarım akıcı üslubu ve ustalıklı kurgusuyla Tahsin Paşa’nın özel hayatını ve siyasi mücadelesini tüm çıplaklığıyla okurlara sunuyor. 
 

Hünkarım
Bir Tahsin Paşa Romanı isimli 304 sayfadan oluşan kitap ; Bahadır Yenişehirlioğlu tarafından kaleme alınmıştır. TİMAŞ YAYINLARI yayınevinin 15.10.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Hünkarım
Bir Tahsin Paşa Romanı isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Dorian Gray’in Portresi (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir başlıklı makalemizde Dorian Gray’in Portresi (Cep Boy) (Tam Metin) indir, Dorian Gray’in Portresi (Cep Boy) (Tam Metin) oku ve Dorian Gray’in Portresi (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hünkarım Bir Tahsin Paşa Romanı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.