Gen Bencildir pdf oku indir

Gen Bencildir pdf oku indir

“Gen Bencildir” ilk yayımlandığı 1976 yılında biyologlar ve halk arasında büyük bir heyecan dalgasına yol açmıştı. Genin gözünden hayata bakışı parlak bir şekilde ve sade bir yazımla sunuşu, doğal seçilimin doğasıyla ilgili düşünce dizileri ile birleşerek evrimi anlayışımızla ilgili geniş kapsamlı imalarda bulunmuştu. Zaman, kitaptaki fikirlerin önemini onayladı. Kuvvetli entelektüelliğe sahip olmasına rağmen teknik bir dille yazılmamış olan “Gen Bencildir” birçoklarınca bilim yazıtının başyapıtı olarak görülür ve kitaptaki öngörüler günümüzde bile ilk yayımlandığı gündeki kadar güncelliğini korur.

“Bu önemli kitap bundan daha eğlendirici yazılamazdı.”
The Economist

“Bu hemen hemen herkesçe anlaşılabilir ve okunması gereken bir kitap. Evrim teorisinin yeni bir yüzünü büyük bir maharetle tasvir etmekte.”
W. D. HAMILTON Science

“Bilge, nükteli ve çok iyi yazılmış… coşturucu bir şekilde güzel.”
Sör Peter MEDEWAR The Spectator
 

Gen Bencildir isimli 544 sayfadan oluşan kitap ; Richard Dawkins tarafından kaleme alınmıştır. KUZEY YAYINLARI yayınevinin 17.12.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Gen Bencildir isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Gen Bencildir pdf oku indir - Yandex indir