Yeni Dünya pdf oku indir

Yeni Dünya pdf oku indir

Sabahattin Ali Yeni Dünya’da 1936-1942 yılları arasında çeşitli dergilerde yayımlanan hikâyelerini bir araya getirir. O her bir karakterini arayıp bulmuş, sanatında gerçeği esas almış ve kimi zaman gerçeğin kurgudan daha çıldırtıcı olabileceğini bizlere göstermiştir. Bunun en inandırıcı örneklerinden biri “Yeni Dünya” öyküsüdür. Taşra eğlencelerinin eskimiş, artık yüzüne bakılmayan bir çengisidir Yeni Dünya ve bu isme ancak bir Sabahattin Ali öyküsünde rastlanabilir.
 

Yeni Dünya isimli 148 sayfadan oluşan kitap ; Sabahattin Ali tarafından kaleme alınmıştır. TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevinin 05.05.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Yeni Dünya isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Sefiller (2 Cilt Takım) (Tam Metin) pdf oku indir başlıklı makalemizde Sefiller (2 Cilt Takım) (Tam Metin) indir, Sefiller (2 Cilt Takım) (Tam Metin) oku ve Sefiller (2 Cilt Takım) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yeni Dünya pdf oku indir - Yandex indir