Çocuğunuzun İlk 6 Yılı pdf oku indir

tarafından
20
Çocuğunuzun İlk 6 Yılı pdf oku indir

Araştırmalar, çocukluk yıllarında kazanılan davranışların yetişkinlikte, bireyin kişilik yapısını, tavırlarını, alışkanlıklarını, inançlarını ve değer yargılarını büyük ölçüde biçimlendirdiğini ortaya koymaktadır. Bu nedenle, bebeklik yıllarından başlayarak bireyin desteklenmeye, önkoşulsuz kabul, ilgi ve saygı görmeye, paylaşmayı öğrenmeye ve bilgiyi özümsemeye gereksinimi vardır. İşte bu kitap, erken gelişim yıllarının önemi nedeniyle, ben bu dönemdeki gelişim özelliklerini, hem de olması gereken uyarıcı ve sevecen yakın çevre koşullarını ana-babalara anlatmayı amaçlamaktadır.
 

Çocuğunuzun İlk 6 Yılı isimli 248 sayfadan oluşan kitap ; Haluk Yavuzer tarafından kaleme alınmıştır. REMZİ KİTABEVİ yayınevinin 28.06.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Çocuğunuzun İlk 6 Yılı isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Din Öğretimi Materyalleri pdf oku indir başlıklı makalemizde Din Öğretimi Materyalleri indir, Din Öğretimi Materyalleri oku ve Din Öğretimi Materyalleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çocuğunuzun İlk 6 Yılı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.