Sefiller (2 Cilt Takım) (Tam Metin) pdf oku indir

tarafından
28
Sefiller (2 Cilt Takım)  (Tam Metin) pdf oku indir

Batı edebiyatının en büyük klasiklerinden biri olan Sefiller, yaratıcı zekâ ile yetenek düzleminde büyük bir ustalığın ör­neğini sunarak, karakter portrelerinin çiziminde ve tarihsel, sosyo-kültürel gerçeğin titiz anlatımında bunu derinden his­settiriyor. Roman, saçma bir nedenle suçlanan Jean Valjean’ı, sokak çocuğu Gavroche’u, kötülüğün cisim bulmuş örneği Thénardierleri, düzen ve disiplinin hasta ruhlu koruyucusu yalnız adam Javert’i, dinsel bir çilenin simgesi olan sokak ka­dını Fantine’i ve onun kızı melek Cosette’i dramatik bir ger­çeklik içinde anlatmaktadır. Okur, bu karakterlerle birlikte 19. yüzyıl başındaki Fransa’ya doğru bir yolculuğa çıkacak ve Jean Valjean’ın peşinden Paris’in arka sokaklarına giderek yoksulluğun izbe mekânları içinde bir ışık arayacaktır.
 

Sefiller (2 Cilt Takım) (Tam Metin) isimli 1508 sayfadan oluşan kitap ; Victor Hugo tarafından kaleme alınmıştır. KARBON KİTAPLAR yayınevinin 24.03.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Sefiller (2 Cilt Takım) (Tam Metin) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Suç ve Ceza pdf oku indir başlıklı makalemizde Suç ve Ceza indir, Suç ve Ceza oku ve Suç ve Ceza pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sefiller (2 Cilt Takım) (Tam Metin) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.