Suç ve Ceza pdf oku indir

tarafından
23
Suç ve Ceza pdf oku indir

Rus edebiyatının başat eseri Suç ve Ceza, Dostoyevski’nin olgunluk çağının bütün ihtişamını sayfalarına sığdırır. Onun gözlem gücü, eleştiriyle kurgusal romanın ahengini yakalama becerisi en çok Suç ve Ceza’da belirginleşir. Raskolnikov’u cinayet işlemeye sürükleyen toplumsal yapıyı ve kahramanın ona taban tabana zıt zihin dünyasını resmeden usta yazar, suçun ahlâki boyutunu sorgulamaya zorluyor okurunu: “Sonunda nerede olduğunu hatırlamadan oradan uzaklaştı; meydana ulaştığında tüm bedenini, ruhunu kaplayan müthiş bir duyguya kapıldı. Ansızın Sonya’nın sözlerini hatırladı: ‘Hemen şimdi bir dört yol ağzına koşun, yere kapanın, kirlettiğiniz toprağı öpün ve dünyanın önünde saygıyla eğilerek ‘Ben bir katilim!’ diye bağırın!”
 

Suç ve Ceza isimli 643 sayfadan oluşan kitap ; Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınmıştır. KARBON KİTAPLAR yayınevinin 18.09.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Suç ve Ceza isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Bir Yöneticinin Çocukluğu pdf oku indir başlıklı makalemizde Bir Yöneticinin Çocukluğu indir, Bir Yöneticinin Çocukluğu oku ve Bir Yöneticinin Çocukluğu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Suç ve Ceza pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.